Kniha návštěv

bylinky

Datum: 14.05.2013 | Vložil: Žaneta

Moc děkuji za tyto stránky. Jsou super provedené. Veškeré info i fotky. Zase jsem o něco chytřejší

Re: bylinky

Datum: 14.05.2013 | Vložil: Kristina

Také děkuji :-)

Bilinky

Datum: 03.03.2013 | Vložil: Pavel

Velmi povedené stránky a báječné informace o bylinkách. Bude skvělé pokud se herbář rozšírí o další bylinky :) Uplně mne to naladilo k tomu abych začal s bylinkami pracovat :)

Re: Bylinky

Datum: 03.03.2013 | Vložil: Pavel

Ups ...:) Bylinky*

Re: Bilinky

Datum: 04.03.2013 | Vložil: Kristina

Moc děkuji, mě Vaše řádky zase daly dobrý pocit, že moje počínání a tvorba těchto stránek mají smysl :-).

bercové vředy

Datum: 18.02.2012 | Vložil: Alena

Dobrý den,prosím o radu,manžel trpí bércovými vředy ,ráda bych věděla jakou bylinou a v jaké aplikaci mu zmírnit potíže ,díky za odpověď

Re: bercové vředy

Datum: 19.02.2012 | Vložil: Kristina

Dobrý den Alenko,
léčba bércových vředů by měla být jak vnitřní, tak vnější, aby bylo dosaženo úspěchu. Vnitřně je potřeba dodržovat alespoň základní dietu a užívat vitamín P, který podporuje pružnost cév (můžete jej koupit v lékárně nebo v přírodě se vyskytuje v šípcích, borůvkách, v černém rybízu, ve vinných hroznech a v pohance), dále je nutné omývat vředy buď odvarem z přesličky nebo přírodním bílým vínem a pak nanášet masti nejlépe z měsíčku lékařského (zahradního) nebo z aloe vera. Z přesličky můžete také udělat obklady ze spařené rostliny, kterou zabalíte do plátýnka a přiložíte na postižená místa. Pokud to situace dovolí (od jara do podzimu a dle Vašich možností), můžete místo mastí a přesličky přikládat na rány čerstvé omyté a rozemnuté listy jitrocele kopinatého.
Bylinnou léčbu můžete aplikovat podle potřeby, ale aby bylo dosaženo zlepšení, tak denně několikrát, nejlépe si stanovit nějaký režim a alespoň ráno a večer léčbu aplikovat po dobu několika dní, zlepšení se může projevit třeba až za týden nebo 14 dní, protože léčba přírodní cestou trvá vždy o něco déle.

Inspirující čtení

Datum: 17.02.2012 | Vložil: Ivana

Dobrý den Kristinko,
Vaše stránky jsou velmi inspirující. Velmi dobře jsem si vše pročetla a nejvíce mne zaujaly bylinky v kuchyni. Určitě zkusím všechny uvedené recepty, protože jedině
byliny porazí každou lidskou nemoc a trápení. To mám vyzkoušené na vlastní kůži. Až vydáte kuchařku, určitě si ji koupím.
Jen jsem znejistěla s těmi výrobky, co prodáváte přes web od firmy Vita - ve všech jsou "Ečka". Četla jsem nedávno knihu Doba jedová, kde právě popisují nejhorší účinky "Eček" na organismus. Jsem z toho trochu teď zmatená. Čemu mám věřit? Můžete mi pomoci mé dilema rozlousknout?

Re: Inspirující čtení

Datum: 17.02.2012 | Vložil: Kristina

Dobrý den Ivanko, děkuji za milá slova.
Kuchařku se nechystám vydat, protože už byla vydána :-), ale ne mnou.
Jinak co se týká výrobků firmy VitaHarmony, nebojte, i já jsem si je pečlivě prostudovala, než jsem je vystavila a jsem s firmou v kontaktu formou různých dotěrných dotazů, protože i mě napadlo to, co Vás.
Ještě než jsem výrobky vystavila, potvrdila jsem si vliv éček v nich obsažených na lidský organismus na těchto stránkách
https://www.chemievjidle.cz.
Ani já nechci prodávat něco, co odporuje obsahu těchto stránek, ale výrobky mám na sobě ozkoušené a neměla jsem s nimi žádné problémy, další věc je, že pod éčky se schovávají jak chemikálie neškodné, tak i velmi škodlivé.
Mějte se krásně, a kdybyste potřebovala vědět více, klidně se ptejte.

rada nad zlato

Datum: 28.08.2011 | Vložil: Daniela

Dnes jsem náhodou narazila na tyto milé řádky, může mi někdo poradit, občas mívám zimnice a teplotu nemám. Dekuji s přáním krásného dne.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek