Kniha návštěv

Inspirující čtení

Datum: 17.02.2012 | Vložil: Ivana

Dobrý den Kristinko,
Vaše stránky jsou velmi inspirující. Velmi dobře jsem si vše pročetla a nejvíce mne zaujaly bylinky v kuchyni. Určitě zkusím všechny uvedené recepty, protože jedině
byliny porazí každou lidskou nemoc a trápení. To mám vyzkoušené na vlastní kůži. Až vydáte kuchařku, určitě si ji koupím.
Jen jsem znejistěla s těmi výrobky, co prodáváte přes web od firmy Vita - ve všech jsou "Ečka". Četla jsem nedávno knihu Doba jedová, kde právě popisují nejhorší účinky "Eček" na organismus. Jsem z toho trochu teď zmatená. Čemu mám věřit? Můžete mi pomoci mé dilema rozlousknout?

Re: Inspirující čtení

Datum: 17.02.2012 | Vložil: Kristina

Dobrý den Ivanko, děkuji za milá slova.
Kuchařku se nechystám vydat, protože už byla vydána :-), ale ne mnou.
Jinak co se týká výrobků firmy VitaHarmony, nebojte, i já jsem si je pečlivě prostudovala, než jsem je vystavila a jsem s firmou v kontaktu formou různých dotěrných dotazů, protože i mě napadlo to, co Vás.
Ještě než jsem výrobky vystavila, potvrdila jsem si vliv éček v nich obsažených na lidský organismus na těchto stránkách
https://www.chemievjidle.cz.
Ani já nechci prodávat něco, co odporuje obsahu těchto stránek, ale výrobky mám na sobě ozkoušené a neměla jsem s nimi žádné problémy, další věc je, že pod éčky se schovávají jak chemikálie neškodné, tak i velmi škodlivé.
Mějte se krásně, a kdybyste potřebovala vědět více, klidně se ptejte.

rada nad zlato

Datum: 28.08.2011 | Vložil: Daniela

Dnes jsem náhodou narazila na tyto milé řádky, může mi někdo poradit, občas mívám zimnice a teplotu nemám. Dekuji s přáním krásného dne.

Re: rada nad zlato

Datum: 29.08.2011 | Vložil: Kristina

Dobrý den Danielo,
píšete zimnice bez teploty. Můžete napsat něco více? Projevuje se to v nějakých konkrétních situacích? Provází zimnici i nějaké bolesti, svalové napětí nebo něco jiného? Napište prosím cokoli, co by mohlo se zimnicí souviset.
Díky Kristina

detoxikace

Datum: 17.04.2011 | Vložil: Mirča

Omlouvám se, ještě jsem rychle jukla na net a našla stránku, protože manžel je mimo republiku a nemohla jsem se ho zeptat - její odkaz posílám - a tam ve 4.odstavci je to docela dobře vysvětleno. Stránka mi osvěžila tehdejší rozhovor a pamatuji si, že mi to laicky a krátce vysvětlil tak, že s destilkou se do buňky dostane i draslík, který na sebe váže vodu a buňky se nacucají tak, že prasknou. Já jenom, abychom si neubližovali víc, než je to nutné.

Mirča
https://www.zdravi-bylinky.cz/clanky/o-rozmrzle-vode

Re: detoxikace

Datum: 17.04.2011 | Vložil: Kristina

Dobrý den Mirčo,
děkuji za upozornění :-), s názorem, že destilovaná voda je škodlivá jsem se již také setkala a váš odkaz jsem si přečetla. Nicméně pana Janču považuji za odborníka v oblasti léčby bylinami a alternativními metodami, proto jsem do detoxikace zařadila i jeho kúru s destilovanou vodou.
Chyba je v tom, že jsem zapoměla zmínit, že to nesmí být destilovaná voda k technickým účelům, která se vyrábí demineralizací a ne destilací, ale měla by to být destilovaná voda pro výrobu léků, kterou lze běžně koupit v lékárně.
Raději jsem kúru s destilovanou vodou odstranila, byla bych opravdu nerada, kdyby si někdo ublížil, k tomuto účelu moje webové stránky neslouží.
Moc děkuji a mějte se krásně.

detoxikace

Datum: 16.04.2011 | Vložil: Mirča

Dobrý den,
hledala jsem bylinky na detoxikaci a narazila jsem na vaše stránky. Překvapila mě detoxikace destilovanou vodou. Manžel studoval chemii a kdysi se stala situace, že jsme neměli nic na pití, byla v autě jen destilovaná voda. Nesměla jsem se jí napít, protože podle něj údajně destilka trhá buňky v těle. Je nám přes 50 let. Možná už jsou jiné poznatky od dob našeho mládí ?
Mirča

Akné

Datum: 25.03.2011 | Vložil: Magda

Dobrý den,
směs na akné piji podle vašeho receptu (šalvěj:kopřiva:meduňka:bříza) již 3.týden a už teď jsou vidět výsledky zejména na obličeji. Pokožka zad a dekolt jsou však stále v hrozném stavu, chtěla jsem se proto zeptat,zda nelze nějak zesílit účinek směsi (třeba přidáním pampelišky nebo jiným poměrem bylin). Proč je prosím ve směsi meduňka? Nemohla bych meduňku vyměnit třeba za tu pampelišku nebo ostropestřec? Akné mám z hormonální nerovnováhy (po vysazení antikoncepce, kterou jsem užívala snad 11let). Moc děkuji za odpověď, vaše stránky se mi velice líbí.

Re: Akné

Datum: 25.03.2011 | Vložil: Kristina

Dobrý den Magdo, meduňka příznivě ovlivňuje zažívací systém, který je velmi důležitý pro látkovou výměnu v těle a pro vstřebávání důležitých látek, ovlivňuje především funkci žaludku a žlučníku. Poruchy látkové výměny se také často projevují právě na kvalitě pokožky. Protože v lidském organismu vše spolu souvisí, správná funkce látkové výměny má vliv i na produkci hormonů. Meduňka se do směsí přidává také pro zlepšení jejich chuti a pro své protizánětlivé účinky. Pokud Vám meduňka ve směsi nevyhovuje, můžete ji vynechat a jak jste zmínila, nahradit ji kořenem pampelišky ve stejném množství, jak je uvedeno v receptu. Léčba bylinami je léčba vždy na několik týdnů a myslím, že je úžasné, že Vám akné ustoupilo z tváře. Doporučila bych Vám v léčbě pokračovat a podpořit ji správnou výživou, což je velmi důležité, vynechat hlavně kávu, alkohol, tučná a kořeněná jídla a sladkosti - pokud zkombinujete bylinky se správnou výživou, ovlivníte tím již zmiňovanou látkovou výměnu a funkci hormonů.
Abych uvedla věci na pravou míru, zásluhy za recept patří Dr. Fritzovi Geigerovi, od kterého jsem tento recept převzala :-).
Děkuji a mějte se krásně.

krásný

Datum: 08.01.2011 | Vložil: Karin

Ahoj Kristin,
moc se Ti to povedlo, Tvoje stránky pohladí po duši a co je pozitivní, pomohou vyléčit i tělo. Jsem nadšená:) Držím palce!

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek